Restrykcyjne diety. Niekończące się sesje cardio. Aplikacje do odchudzania obiecujące niesamowite rezultaty w ciągu zaledwie 30 dni. Prawdopodobnie próbowałaś większości z tych metod i doszłaś do wniosku, że na dłuższą metę to po prostu nie działa.

W moim programie zamiast diety typu wszystko albo nic, stosuję zrównoważone, oparte na praktyce podejście do budowania zdrowych nawyków w Twoim życiu, dzień po dniu.

Rezultat? Zrzucisz wagę, której nie byłaś w stanie zmienić przez lata. Poprawisz swoją relację z jedzeniem. I na dobre pożegnasz się z dietami, obsesjami na punkcie jedzenia oraz lękami związanymi z ciałem.

W ciągu 6 miesięcy pomogę Ci poprawić zdrowie, nabrać energii i schudnąć…bez względu na to, co dzieje się wokół Ciebie.

Realizujesz plan, który jest dostosowany do Twoich potrzeb.

Otrzymujesz moje wsparcie, poprzez konsultacje

Osiągasz swoje cele – nawet gdy codzienne sprawy Ci w tym przeszkadzają

Wyrabiasz w sobie zdrowe nawyki, które zostaną z Tobą na całe życie.

Rezultaty zostają – dostarczane w 100% online

Jesz lepiej bez poczucia niedosytu

100% gwarancji – będziesz w najlepszej formie swojego życia lub dostajesz dodatkowe wsparcie gratis

Chcesz wiedzieć jak to robię? Kliknij przycisk poniżej i zobacz wideo.


Dzięki zawartym na talerzach instrukcjom nie trzeba liczyć kalorii oraz ważyć produktów.
Dodatkową pomocą jest podkładka pod talerze opisująca grupy produktów.

W obecnych czasach istnieje ogromny chaos informacyjny związany z różnego rodzaju dietami. Ciągłe poszukiwania i zmiany sposobu odżywiania prowadzą do poważnego rozstrojenia w organizmie, które jest później bardzo ciężko wyregulować. Istnieją jednak zasady, stworzone przez naturę, odkryte przez doświadczenie i poparte przez badania naukowe, które wystarczy wprowadzić w życie, aby nie wpadać w dietetyczne pułapki.

Nakładasz na talerz porcje odpowiedniej wielkości i proporcji. Łączysz i zachowujesz proporcje między makroskładnikami: białkiem, węglowodanami i tłuszczem.

Na talerzu znajdują się nazwy GRUP POKARMÓW (białko, skrobia, tłuszcz oraz warzywa).
Wystarczy nałożyć pokarmy w odpowiednie miejsce.
Grupy POKARMÓW znajdują się na specjalnej podkładce pod talerze.


Dla osób rozczarowanych kolejnymi dietami, dającymi z siebie za dużo, które powtarzają te same niechciane wzorce żywieniowe.

Niemal natychmiastowy i trwały sposób, aby skończyć i NA ZAWSZE się POZBYĆ popełniania błędów i wzorców żywieniowych, przez które mogą wystąpić objawy takie jak: niezadowolenie z siebie, zadyszka, kiepskie samopoczucie, brak energii, zamulony umysł oraz wkurzenie, i które to wzorce blokują, z pewnością, dostęp do pełni życia.

Ten prosty sposób, pozwoli Ci w rezultacie stać się kimś kto jest zadowolony z siebie, nie sapie przy zabawie z dziećmi, ma dobre samopoczucie i jasny umysł, a także staje się atrakcyjną osobą dla kogoś kogo kocha!

Razem z grupą innych osób skupiamy się tylko na 3 krokach, które są łatwe do przejścia.


Z jedną nieczęstych rozmów, są rozmowy o jedzeniu. W związku z tym często słyszę pytanie do jakiego „obozu żywieniowego” się zaliczam.

Czy to paleo? Niskowęglowodanowego? Postu przerywanego? Wegańskiego czy wegetarińskiego? Czy korzystam z diety ketogenicznej? Która dieta jest najlepsza do odchudzania?

W istocie pytanie powinno brzmieć „Jaka dieta jest najlepsza, konkretnie dla mnie?”

Pomimo to, że pracuję w moim zawodzie przynajmniej dwadzieścia lat, w tym przez dziesięć lat prowadziłam własny klub dobrego samopoczucia, układałam diety, prowadziłam zajęcia między innymi z jogi. Sama przeszłam przez wiele diet, które zawsze miały na coś pomóc, coś zmienić, coś poprawić w organizmie, to nadal nie znalazłam krótkiej, zwięzłej odpowiedzi na pytanie: „która dieta jest najlepsza?’.

Po prostu nie przynależę do żadnego „obozu dietetycznego”, jem adekwatnie, jak czuję, po swojemu, jednak przestrzegam fundamentalych zasad, co oznacza odpowiedź na pytanie JAKJ jesz, a nie CO jesz? Oczywiście to co jemy jest ważne, ale to JAK jesz kształtuje Co jesz. To wprowadza ludzi w totalne zamieszanie, ponieważ ludzki umysł lubi łatwe kategoryzacje.

„Ale… ale… muszę umieścić cię w jednym z tych ładnych, małych pudełek żywieniowych.”

Gdybym mógła umieścić siebie i Naturalną Zmianę oraz moje kursy Jak Jesz w odpowiednim pudełku żywieniowym, zrobiłabym to. Być może, ułatwiłoby to wiele spraw.

Ale nie potrafię tego zrobić.

Dlaczego? Dlatego, że nie wierzę, że istnieje jedna, absolutnie najlepsza dieta, zawsze i na zawsze.