O mnie


Pomysł na stronę Program Zmiany Nawyków oraz talerze dietetyczne zrodził się z mojego osobistego doświadczenia oraz z pracy z osobami chcącymi zmienić swój dotychczasowy styl życia.


Jestem bez wątpienia osobą poszukującą i chcącą zrozumieć prawa natury w trzech aspektach: umysłu, ciała i ducha.


Stąd moje wykształcenie oraz nieprzerwana nauka w tych sferach. Zaczęłam od ciała, kończąc Akademię Wychowania Fizycznego ze specjalnością rekreacja ruchowa oraz zdobywając stopnie instruktorskie w narciarstwie, żeglarstwie, windsurfingu, zajęciach fitness oraz psychofizycznych (jodze).


Ale jeszcze wcześniej było żeglarstwo. Dyscyplina, która ma taką właściwość, że kontaktuje nas z naturą świata i naszym wnętrzem. Powstała ciekawość i tak zaczęły się moje podróże świata.

Przez ponad 10 lat rozwijałam własny klub dobrego samopoczucia pod nazwą „Sportmania”, gdzie prowadziłam między innymi zajęcia z praktyki jogi oraz kształciłam się w kierunku odżywania łącząc wiedzę z osobistą praktyką. W międzyczasie doszły kolejne doświadczenia związane ze sferą duchową na kursach medytacji Vipassany. To spowodowało, że zaczęłam interesować się psychologią, a następnie psychobiologią by w końcu ukończyć dwuletnie studium Psychologii Zorientowanej na Proces.

Własne doświadczenia i praca z energią (duchem), ciałem oraz umysłem pozwoliła mi na kreatywną współpracy z drugim człowiekiem jako trenerka personalna, a teraz w coachingu. Przełożyło się to na lepsze zrozumienie danej sytuacji czego efektem jest możliwość pokonywania naturalnych ograniczeń.


Proces zmiany jest często długotrwały, a współczesne życie ogranicza nas czasowo. Wierzę, że zrozumienie zasad i praw natury oraz doświadczenie ich w osobistym kontekście pomoże żyć nam lepiej.


Zapraszam na przygodę z własną/ym sobą, bo:

Potrzebujemy ćwiczeń i dobrego pokarmu by czynić ciało zdrowym, dyscypliny umysłu by trenować i działać konsekwentnie oraz siły ducha, by nasze życie było lepsze i zgodne z tym kim naprawdę jesteśmy.

Anna Jabłońska

www.naturalnazmiana.pl